Резонансна ДТП в Харкові: жертва Зайцевої, яка втратила чоловіка і сестру, записала перше звернення з реанімації

Втративши молодшу сестру і молодого чоловіка, Оксана Євтєєва (Берченко) вперше після трагічного вечора 18 жовтня зробила телефонне звернення з реанімації.

Отримавши складні травми жертва ДТП закликала всіх свідків жахливої ​​аварії дати свідчення, а суддів – вести справу максимально чесно, пише "Діалог.UA" з посиланням на "УСН-1492News".

Оксана звернулася до всіх, щоб домогтися справедливого рішення суду, з проханням розповісти правду про трагедію. Суддів і слідчих вона просить про дотримання строгості закону, а всіх, кому можуть запропонувати гроші для пом'якшення покарання, не ставати співучасником вбивства.

В результаті аварії у дівчини зламаний таз, Оксана Євтєєва отримала сильну травму черепа, їй доведеться перенести кілька пластичних операцій на обличчі. Як повідомляють ЗМІ, не менше двох місяців постраждала проведе в лікарні, де їй доведеться заново вчитися ходити.

Нагадаємо, на місці ДТП 18 жовтня загинув чоловік Оксани Олександр Євтєєв. Її сестра Діана Берченко померла 26 жовтня в лікарні. Рідні довгий час приховували від Оксани правду, сама дівчина нічого не пам'ятала.

Мама однієї з найбільш тяжкопоранених жертв резонансного ДТП хоче, щоб водій Lexus Олена Зайцева отримала довічний термін. Тим часом водій Volkswagen Геннадій Дронов заявив, що не бачив елітний позашляховик 20-річної дівчини на світлофорі – машина вилетіла на нього на великій швидкості раптово.

Коментарі