Рейдерське захоплення “Росток-Холдингу”: “СтопКор” починає розслідування справи

Захоплення врожаю, обшуки, виїмка документів, загроза зупинки фінансової діяльності та ризик виникнення заборгованості перед пайовиками й працівниками. Такі наслідки рейдерської атаки на агрокомпанію «Росток-Холдинг». На успішне підприємство, яке займається вирощуванням та реалізацією зернових, поклав оком комерсант Яків Грибов. Про деталі стало відомо активістам «Стоп корупції», які уже взялись за розслідування цієї справи.

До складу агрохолдингу входять 17 підприємств. Яків Грибов з 2009 по 2013 роки нібито виступав інвестором у спільному проекті під назвою «Зернотрейдинг» із директором компанії і начебто вклав гроші у розвиток бізнес-структури. Про це він написав у заяві до правоохоронних органів і звинувачує представника фірми у привласненні понад 21 мільйона доларів.

Після цієї заяви на підприємствах «Росток-Холдинг» почались масові обшуки з виїмкою документів, арешт майна, посівів та зерна. Фактично робота агропідприємств паралізована, без заробітної плати можуть залишитись 2 тисячі працівників, через арешт земельних ділянок та зерна зупиниться розрахунок із власниками паїв. Під загрозою виконання договорів перед вітчизняними та іноземними компаніями, через збій в роботі одного з лідерів ринку може зрости ціна на зернові для всієї країни.

Знімальна група «СтопКору» уже на місці подій та вивчає ситуацію. Усі деталі у наших наступних публікаціях.

Коментарі