Рейдер Грибов не пройде: попри атаки на філії “Росток-Холдингу” вдалося вивезти врожай

Усе спокійно, все зерно – вивезено. Одразу на трьох підприємствах агрохолдингу ТОВ «Росток-Холдинг», який місяць був під прицілом рейдера Грибова, вдалось вивезти врожай. Зерно з кластерів в Ічні на Чернігівщині вивозили під пильною увагою камер одразу восьми телеканалів.

Серед них були й журналісти «СтопКору», які регулярно слідкують за ситуацією на підприємстві та були свідками атак та перешкоджання з боку найманців комерсанта Грибова. Вранці працівники ДСО, яких, за даними преси, найняв рейдер, намагались перешкоджати руху вантажівок, утім із появою ЗМІ охоронці заспокоїлись.

«Компанія почала вивезення продукції після ухвали суду від 8.11.2018, яка дозволяє це робити. Але ми очікували серйозну протидію з боку ДСО.

На об'єкті була велика кількість працівників кластеру (з плакатами), які в разі блокування відвантаження були готові перегородити магістраль міжнародного значення в п. Кіпті», – розповіли у «Стоп корупції».

Нагадаємо, на початку жовтня підприємство агрохолдингу у Глухові на Сумщині залишилось без електроенергії та газу, на полях пропадав зібраний врожай, був ризик виникнення місць займання і в результаті міг статися спалах екологічної катастрофи.

За всім стояв комерсант Яків Грибов.

Додамо, що до складу агрохолдингу входять 17 підприємств, Яків Грибов з 2009 по 2013 роки нібито виступав інвестором одного з них, «Зернотрейдингу», і начебто вклав гроші у розвиток бізнес-структури. Про це він написав у заяві до правоохоронних органів і звинувачує представника фірми у привласненні понад 21 мільйона доларів. Після цієї заяви на підприємствах почались масові обшуки з виїмкою документів, арешт майна, посівів та зерна.

Фактично робота агропідприємств була паралізована.

Коментарі