Рейд виборчими дільницями в місті Ізюмі – активісти “Стоп корупції” в дії

01.04.2019 12:19

Напередодні виборів, 30 березня, офіційні спостерігачі від ГО "Стоп корупції" в місті Ізюмі провели масштабний рейд з перевірки роботи виборчих дільниць.

Зокрема, була здійснена перевірка на виборчій дільниці № 630948 (КДК "Спартак").

"Ті зауваження, які були зафіксовані та внесені до протоколу під час перевірки 25 березня, були усунуті, тож зауваження до роботи комісії не було. Всі документи були на місці, а черговий працював за затвердженим графіком", – розповів голова Ізюмського підрозділу "Стоп корупції" Юрій Козлов.

Цього ж дня активісти побували на виборчій дільниці № 630941 (школа № 5), яка виявилася закритою.

"На момент нашого приїзду виборча дільниця не працювала – школа була зачинена. За цим фактом ми викликали працівників поліції, які склали відповідний протокол", – зазначив Козлов.

Ще одна дільниця – № 630945 (гімназія № 3) – була перевірена і там теж були виявлені порушення.

"На момент нашого візиту на місці перебували голова комісії та секретар, офіційний спостерігач одного з кандидатів, а також чергували представники поліції. У процесі перевірки був виявлений ряд порушень, викликана поліція та складений протокол", – повідомив голова осередку.

Він також зазначив, що поліцейські оперативно реагували на всі виклики й закликав громадян не бути байдужими до процесу виборів.

"Працівники поліції міста Ізюма оперативно реагують на виклики "Стоп корупції", працюють професійно та коректно. Лише разом ми зможемо провести чесні вибори, тому закликаю громадян повідомляти про порушення або протиправні дії, які можуть вплинути на процес виборів", – додав він.

Крім того, у місті Харкові в процесі підготовки до виборів з 25 по 30 березня було перевірено 10 виборчих дільниць та складено 4 протоколи за фактом виявлених порушень.

За словами Козлова, який був спостерігачем у вирішальний день виборів Президента України 31 березня, на його дільниці процес підрахунку голосів пройшов без порушень та згідно з чинним законодавством.

Коментарі