Разом з Плотницьким “ЛНР” покинули гроші з банків – блогер

Після того, як ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький втік зі "своєї завойованої землі", одеський блогер зауважив, що з собою він міг прихопити зарплати й пенсії цивільних людей.

Про це заявив блогер "Злой одессит", новину передає "Преса України".

У четвер, 23 листопада, речник Міноборони України з питань АТО Олександр Мотузяник заявив, що з банків Луганська у Росію були виведені всі кошти, які мали піти на зарплати та пенсії луганчан. Також останніх попередили, що грошей не буде до кінця поточного року. У зв'язку з цим одеський блогер під ніком "Злой одессит" зауважив, що гроші міг забрати з собою біглий керівний "ЛНР" Ігор Плотницький.

"Здавалося б, з одного боку, відчують перед Новим Роком будівельники нової республіки всі "радощі" гібридної братської турботи. А з іншого, досить дивним чином виведення коштів збіглося з інформацією про виїзд (вже остаточний) Плотницького з окупованого Луганська в Росію", – зауважив він.

За словами блогера, ситуація, що склалась говорить про наступне. Ватажок "ЛНР" міг прихопити з собою так званий "золотий парашут", тобто пенсії та зарплати. Однак він також не виключив, що Владислав Сурков, представник президента РФ, який курирує Плотницького, розпорядився перекрити фінансовий потік "молодої республіки".

Підсумовуючи, "Злой одессит" зауважив, що конфлікт між сепаратистами ще не вичерпаний. І наразі невідомо, чи покращиться ситуація у "ЛНР", зокрема у простих людей, яких залишили без грошей.

Як повідомлялось раніше,  між ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким та "екс-міністром внутрішніх справ ЛНР" Ігорем Корнетом стався конфлікт, в результаті якого останній ввів так звані війська "ДНР" у Луганськ. За словами експертів, очевидно, сторони не поділили награбоване.

Коментарі