Рада погодила затримання й арешт Бакуліна

У справі про "вишки Бойка" у ВРУ дійшли до спільного рішення – притягнення до кримінальної відповідальності Євгена Бакуліна. У момент голосування за це рішення представник "Опоблоку" був відсутній.

Сьогодні, 15 березня, ВРУ дала добро на притягнення до кримінальної відповідальності, а також затримання та арешт депутата Євгена Бакуліна. Голос "за" притягнення представника "Опоблоку" до кримінальної відповідальності віддали 274 народних обранці, голос "за" затримання – 252 депутати, "за" тримання під вартою – 240 депутатів.

Раніше, 12 березня, регламентний комітет ВРУ дозволив притягнути до відповідальності, затримати й арештувати Бакуліна. Як відомо, політик підозрюється в участі у "злочинній організації Віктора Януковича", а також заволодінні чужим майном і замаху на заволодіння чужим майном, фінансовій оборудці, складанні фіктивних документів.

Зокрема, йдеться про присвоєння коштів "Нафтогазу Україна" – 449 млн 963 тис. грн, закінчено замах на заволодіння коштами "Нафтогазу", а саме 5 млрд 100 мільйонів 36 тисяч гривень. Крім того, Бакуліну інкримінують  заволодіння майном і коштів "Чорноморнафтогазу" на суму 404 млн 374 тисячі доларів. Злочинну схему нардеп реалізував при закупівлі нафтовидобувних вишок, а саме так званих "вишок Бойка". Так, їх придбали за завищеною ціною.

Як відомо, регламентний комітет ВРУ розглядав справу Бакуліна без нього. Останній заявив, що має незадовільний стан здоров'я.

Коментарі