Пєсков зробив заяву стосовно помилування Сенцова

15.08.2018 14:12

У Кремлі прокоментували заклики помилувати голодуючого політв’язня Олега Сенцова. За словами Дмитра Пєскова, ніхто у помилуванні українця не відмовляв, адже сам він до Путіна ще не звертався.

Новину передає "Преса України".

Дмитро Пєсков, прес-секретар президента РФ, пояснив, чому Кремль не погоджується на помилування бранця Олега Сенцова. За його словами, українець не просив помилування.

"Ви знаєте, що є чинне законодавство, і тут вживати фразу "відмовили у помилуванні", напевно, некоректно з юридичної точки зору, тому що не було прохання про помилування (безпосередньо від засудженого)", – заявив Пєсков.

За його словами, тут додати нічого.

Нагадаємо, раніше президенту РФ Володимиру Путіну направили лист від матері Олега Сенцова. У ньому жінка просила помилування для сина. Однак російський лідер вже традиційно не реагує на подібні заклики.

Тим часом керівник міжнародної правозахисної організації "Агора" Павло Чиков зазначив, що Сенцов не писатиме листа Путіну про помилування.

"Не буде Олег писати жодних прохань, це ж очевидно", – наголосив адвокат.

Нагадаємо, Олег Сенцов голодує з середини травня. До бранця Кремля не пускають ні уповноважених представників України, ні правозахисників. Як він себе почуває – невідомо. Тим часом російська сторона запевняє, що Сенцов почуває себе добре. Однак рідні політв’язня не вірять в це.

Коментарі