Пєсков випадково обмовився, хто насправді вбив Захарченка: заява викликала ажіотаж в Мережі

Соцмережі звернули увагу на знакове застереження прес-секретаря президента Росії Володимира Путіна Дмитра Пєскова, який допустив необережне висловлювання, коментуючи вбивство Олександра Захарченко в Донецьку.

На так звану "обмовку за Фрейдом" звернув увагу відомий журналіст і блогер Денис Казанський. Він відзначив заяву Пєскова для російських ЗМІ, в якій прес-секретар Путіна повідомив про зрадницький характер вбивства Захарченка, в якому Москва вже встигла звинуватити Україну.

Однак Казанський зазначив, що зрадницьке вбивство могло бути здійснене не ворогом, а своїми ж – внаслідок розбірок усередині "русского мира".

"Пєсков каже: Захарченко зрадницьки вбили. Оговорочка за Фрейдом. Адже ворог не може" зрадницьки вбити ", на те він і ворог. Зрадити тільки свої можуть", – написав він на своїй сторінці в соціальній мережі.

Користувачі вважають, що Пєсков недалекий від істини, оскільки Захарченка вбили або російські спецслужби, або донецькі товариші по службі.

Зауважимо, раніше ліквідацію Захарченка помічник агресора Пєсков назвав "терористичним актом" і "зрадницьким убивством".

Коментарі