Путін розпалює нову війну в Європі – названо місце і виконавці

Кремль намагатиметься залучити сербських радикалів до того, щоб організувати великий конфлікт на ґрунті недовіри до Заходу і любові до Росії. Про це повідомила аналітик Центру дослідження проблем громадянського суспільства Марія Кучеренко.

Вона переконана, що розкручування теми Сербії на російських телеканалах - це чіткий і продуманий крок, причому так само, як і зйомки великого і дорого фільму "Балканський кордон", який покажуть у 2019 році.

У цих проектах показується російському глядачеві те, що сербський народ – це брати, і в разі конфлікту їм потрібно буде допомогти. Кучеренко відзначає, що Росія буде нагнітати обстановку на Балканах, оскільки Кремлю потрібні союзники серед європейських країн, нехай і дрібних.

Для Кремля вступ Сербії в НАТО і ЄС буде повним крахом, адже вони позбудуться плацдарму, з якого вони роками впливали на настрої європейців і нагадували їм про те, що саме НАТО бомбило Європу, а Росія там всіх захищала.

Однак молоде покоління сербів розуміє, що проєвропейський шлях – це розвиток, а Росія – це корупція і залежність.

Експерт додала, що Путін буде всіма силами залучати до конфлікту різні праворадикальні групи, яких вже навчають російські інструктори зі складу ПВК "Єнот".

Зауважимо, президент Сербії Олександр Вучич на тлі загострення конфлікту в Косово вирушає до Москви на зустріч з російським колегою Володимиром Путіним. Ситуація в сербських районах Косово може серйозно загостритися вже в найближчі дні. Серби, які живуть в регіоні,  мають намір оголосити про автономію.

Коментарі