Психолог повідомив, що в поліцейської, яка знущалася над чоловіком в Сумах – антисоціальні установки (ВІДЕО)

Засідання у справі поліцейської, яка знущалась з нетверезого чоловіка в одному з дворів міста, перенесли на 4-те жовтня через клопотання адвоката, яка поскаржилась на погане самопочуття.

Про це йдеться в сюжеті "UA:Суми".

На попередньому засіданні, що відбулось 26 вересня, психолог, який досліджував особистість обвинуваченої, зачитав свої висновки щодо психологічного стану підозрюваної: антисоціальні установки, байдуже ставлення до морально-етичних проблем громадськості, ймовірне використання гніву для розв'язання власних проблем, схильність перекладати відповідальність за свої дії на оточення.

Нагадаємо, 14 травня прокуратура міста Суми розпочала кримінальне провадження за фактом перевищення службових повноважень працівниками поліції. Підставою для початку слідства послугувало відео, оприлюднене місцевим мешканцем в Інтернеті.

На записі було видно, як двоє поліцейських "приводили до тями" чоловіка напідпитку, застосовуючи до нього фізичну силу. При цьому завдавала ударів і віддавлювала ногою пальці потерпілого переважно дівчина-поліцейський.

Попри прямі докази на відео, в ході судових засідань підозрювана своєї вини не визнає.

Читайте також: “Врізались в бордюр і пішли далі пиячити – як у Києві гуляють поліцейські (ФОТО)”.

Коментарі