Пройшов гарячі точки Донбасу, а помер на мирній землі: в Херсоні обірвалося життя “кіборга” Михайла Тетерука

Навіть після "дембеля" війна для українського героя не закінчувалася. Друзі згадують: Михайло часто розповідав про те, що кожну ніч йому сняться гарячі бої, вибухи, окопи та смерть.

У Херсонській області 21 жовтня, в неділю, обірвалося життя ветерана АТО, захисника Донецького аеропорту Михайла Тетерука, повідомляє "Діалог.UA".

Таку інформацію в соціальних мережах опублікували земляки й однополчани героя. При цьому згадується, що про час і місце прощання буде повідомлено додатково.

Михайло Володимирович Тетерук народився в селі Ольгине Горностаївського району Херсонської області в 1978 році, там же пройшли його дитинство і юність. Захищати незалежність і територіальну цілісність України він пішов з перших місяців після початку російської агресії на Донбасі, у 2014 році, маючи за плечима військову службу в українській армії, яку Михайло проходив в Криму, був артилеристом.

У АТО Михайло воював у складі 93-ї бригади. Довелось брати участь в бойових діях в селі Дослідне, Пісках та під Донецьким аеропортом. "Під час перебування в зоні АТО, коли я йому дзвонив, він не скаржився, але просив, щоб я за нього й інших хлопців молився і читав молитву Отче наш", – згадує один з друзів героя.

Друзі та бойові побратими дотепер не можуть повірити, що Михайла більше немає серед живих і важко переживають біль втрати.

Коментарі