Проїзд по калюжах заборонено під загрозою позбавлення прав: ноу-хау від ШЕУ та патрульної поліції Києва

«Калюжа – це перешкода, яку ви повинні були об'їхати» – повідомив представник патрульного екіпажу №2860 та замість складання протоколу про пошкоджене колесо, відібрав у водія права. Інцидент трапився у столиці, у Хрестовому провулку, де водій «СтопКору», проїхавшись по калюжі, потрапив у глибоченну яму. Як наслідок – розірване колесо та зігнутий диск - повідомив з місця події журналіст Руслан Виниченко.

На місце інциденту відразу був викликаний наряд поліції, проте у першої патрульної групи не виявилось із собою відповідних бланків. А прибулий на місце другий екіпаж за № 2860 замість складання протоколу одразу ж відібрав у водія права. Пояснюючи це тим, що «калюжа є перешкодою», отже, окрім водія, винних у події нема. Десь за годину, щоправда, протокол все ж таки склав, а права повернув.

Ще цікавішою виявилась реакція Степана Глущенка, представника ШЕУ Печерського району. За його версією, у тому, що колесо та диск вщент пошкоджені, винуваті «Господь Бог та Київенерго», але жодним чином не ШЕУ.

За повідомленнями місцевих мешканців та працівників установ, розташованих у Хрестовому провулку, цій глибокій ямі, яка сором'язливо ховається під калюжею, не менше двох років. Жодних дій задля її усунення ШЕУ Печерського району за весь цей час не вчинило. Бо Господь Бог, мабуть, винен був.

Коментарі