Проведемо дебати на стадіоні, якщо ЦВК врегулює це питання – “Суспільне”

04.04.2019 09:53

“Суспільне" проведе дебати за участі Зеленського та Порошенка, але якщо це питання врегулює ЦВК. Мовник має технічну можливість провести трансляцію зі стадіону "Олімпійський", та це наразі не можна назвати дебатами. Про це повідомляє "Еспресо" з посиланням на прес-службу "Суспільного".

На Суспільному послались на положення Центральної виборчої комісії про проведення дебатів від 2014 року. У ньому йдеться про те, що дебати проводять у студії (кімнаті) національного мовника, передає "Громадське".

"Тому зараз слово за ЦВК. Якщо вони приймуть нове положення, в якому виключать цю норму, тоді дебати можливі. Якщо ні - то це буде шоу, або дискусія, але не дебати", - пояснили у прес-службі.

Нагадаємо, кандидат у президенти України Володимир Зеленський викликав свого опонента Петра Порошенка на дебати на стадіон НСК "Олімпійський".

У НСК "Олімпійський" заявили, що Володимир Зеленський не звертався до них щодо проведення в спорткомплексі дебатів перед другим туром виборів.

Вночі 4 квітня Порошенко записав відеозвернення, в якому погодився на дебати на стадіоні.

Читайте також: "Перший тур виборів: підсумки, прогнози, сюрпризи – у столиці провели круглий стіл за участі політиків, соціологів та громадських діячів".

Коментарі