Провалилася чергова спроба російських спецслужб влаштувати провокацію: у СБУ розповіли деталі

У Службі безпеки України повідомили про цинічну провокацію за участю нібито матерів воїнів АТО, яку готували російські спецслужби на Волині.

У прес-службі відомства повідомили про те, що російські спецслужби готували акцію протесту на Західній Україні, що була покликана дестабілізувати ситуацію в країні й дискредитувати чинну владу, передає "Діалог.UA" з посиланням на офіційний сайт СБУ.

"Службою безпеки України задокументовано та попереджено проведення в нашій країні чергової, зрежисованої в Росії, фейковий акції, спрямованої на розхитування ситуації в країні", – йдеться в повідомленні.

Повідомляється також, що організатором акції виступила мешканка Волині, яка також є співробітницею російського культурного центру. Планувалося провести мітинг нібито матерів воїнів АТО, які повинні були критикувати чинну державну політику на сході України.

Серед вимог учасники мітингу повинні були озвучити припинення антитерористичної операції на Донбасі.

"Оперативники спецслужби задокументували, що для "масовки" організатори найняли за 400 гривень майже 100 пенсіонерів і студентів, які повинні були імітувати ролі родичів учасників антитерористичної операції. Жодного члена сім'ї учасників АТО серед протестуючих не було", – розповіли в СБУ.

Відзначається також, що співробітникам СБУ вдалося запобігти мерзенній провокації, спрямованій на створення фейкової картинки для пропагандистських російських ЗМІ.

Зауважимо, що соціальна мережа Twitter заблокувала облікові записи кількох пропагандистських ЗМІ.

Інші новини

Коментарі