Протягом доби закарпатських прикордонників намагалися тричі підкупити

Протягом доби прикордонники Чопського загону зафіксували одразу три спроби дачі хабара в пунктах пропуску через державний кордон.

Так, із Словаччини в пункт пропуску "Ужгород" прибула сім'я з Російської Федерації. Прикордонники з'ясували, що термін дії закордонного паспорта, в який вписана дитина, закінчився, інформує прес-служба Держприкордонслужби. З огляду на це, росіяни вирішили запропонувати прикордонникам за безперешкодний перетин державного кордону кошти в розмірі 30 євро, щоб останні "закрили очі" на правопорушення. Як результат, три громадяни РФ повернулись на територію Республіки Словаччина.

Ще два випадки пропозиції неправомірної вигоди було зафіксовано прикордонниками відділу "Тиса". Цього разу подружжя українців в пункті пропуску запропонувало працівнику прикордонної служби неправомірну вигоду у розмірі 100 гривень, з метою безперешкодного виїзду з території України їхньої малолітньої доньки, яка була вписана в паспорт матері і, у якому було відсутнє її фото, що відповідно не дає право перетину державного кордону України. Спробу дачі хабара задокументовано.

Також, прикордонники затримали громадянина Гвінеї, який після затримання запропонував дільничному інспектору грошову винагороду в розмірі 150 доларів США за уникнення від адміністративної відповідальності. Варто зазначити, що в усіх випадках прикордонники викликали перативно-слідчі групи співробітників Національної поліції у Закарпатській області з метою проведення слідчих дій.

Коментарі