Протидія агрорейдерам: як захиститися від силового захоплення землі

Факт спроби рейдерського захоплення ПСП «Троянівське» розслідує Генеральна прокуратура. Проте зловмисники не зупинилися і вирішили до силових методів додати цькування і залякування – за допомогою юридичної фірми, яка обслуговує інтереси представників донецького й луганського олігархічних кланів. Попри все, агрофірма «Троянівська» наразі готується не лише до жнив, а й до нових спроб незаконного захоплення землі чи врожаю.

«Цього року ми також посилили внутрішню охорону нашого підприємства, найняли зовнішню охорону», – розповів журналістам директор ПСП Руслан Коновал, – «Кажуть, що представники компанії «ТАКО», їхні охоронці, їхні люди, катаються по полях, дивляться, що ми сіємо. Якщо буде чергова спроба рейдера і злодія Дмитра Колесніка зайти до мене в поле і забрати – ми чекаємо і знову дамо відсіч». 

Аби максимально об’єднати зусилля проти таких злодіїв, керівництво «Троянівського» анонсувало створення асоціації протидії агрорейдерству. Ну а поки головна порада агрофірмам – заздалегідь заручитись підтримкою правоохоронних органів.

Більше на цю тему – у відеоматералі: 

Коментарі