Проросійські найманці намагаються зайняти “сіру зону”

Поблизу селища Широкине на сході України терористи продовжують провокації та намагаються зайняти "сіру зону".

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО, передає "Канал 24".

"Про перемир'я, як і про розведення сил та демілітаризацію селища Широкине залишається тільки мріяти. Ворог регулярно випробовує на міцність українських воїнів, регулярно веде вогонь по наших позиціях із великокаліберних кулеметів", – йдеться у повідомленні.

Військовослужбовець Збройних Сил України Вадим зазначив, що минула ніч видалась дуже неспокійною.

Вночі ворог гатив із мінометів 82-го калібру. Били дуже прицільно, але, на щастя, обійшлося без втрат. Ми постійно слідкуємо за обстановкою, на провокації не ведемося. Останнім часом ситуація пішла на загострення. Бойовики намагаються прокопатися і зайняти так звану "сіру зону", щоб підкрастися до нас ближче. Якщо раніше відстань між нами була кілометр і більше, то зараз – 500-600 метрів, – зазначив захисник Широкиного.

Вадим працює санінструктором у підрозділі. Запевняє, що до зими хлопці підготувалися добре. Набоїв, дров та медикаментів вистачає.

Боєць на ім'я Микола тримає оборону під Широкиним уже кілька місяців. Чоловік зазначає, що бойовики геть знахабніли останнім часом. А перемир'я відверто зневажають.

Вони постійно порушують усі перемир'я та Мінські угоди. У нас тут літають і СПГ, мінами нас криють, буває гатять із великого калібру "Бехи" чи "Зенітки". А постріли не замовкають цілодобово. Сєпари раніше гатили тільки вночі, бо вдень працювала ОБСЄ. А зараз можуть і вдень постріляти. Тому ОБСЄшники до нас більше не їздять – небезпечно, – зазначив Микола.

#АТО #Широкине #на_лінії_вогню #Ukraine #Donbas #Shyrokyne #under_the_fireВОРОГ ПРОДОВЖУЄ ПРОВОКАЦІЇ ТА НАМАГАЄТЬСЯ...

Posted by Прес-центр штабу АТО on 23. oktoober 2017. a.

Коментарі