Проросійські найманці готують теракт? – на КПВВ затримано чоловіка з вибухівкою (відео)

За повідомленням прес-центру шатбу ООС, сьогодні офіцерами відділу контррозвідки УВВБ «Донецько-Луганське» Держприкордонслужби та співробітниками СБУ затримано чоловкіа, який намагався ввезти вибухівку в Україну з непідконтрольних територій.

В #КПВВ на лінії розмежування затримано чоловіка, що намагався провезти з тимчасово окупованої території вибухівку.

В #КПВВ на лінії розмежування затримано чоловіка, що намагався провезти з тимчасово окупованої території вибухівку.62-річний мешканець Маріуполя вранці виїхав на тимчасово окуповану територію власним автомобілем та по обіді повертався з окупованого Новоазовська назад. Під час ретельного огляду його автомобіля офіцери відділу контррозвідки УВВБ «Донецько-Луганське» Держприкордонслужби та співробітники СБУ, що спільно діють в складі Об’єднаних сил, виявили приховані у спинці заднього сидіння дві #тротилові шашки вагою 400 грам.Наразі тривають невідкладні слідчі дії. Водія та автомобіль затримано. З якою метою громадянин перевозив вибухівку з'ясовують правоохоронці. Не виключено, що таким чином проросійські найманці готують підґрунтя для можливих терористичних акцій.Рухаємося далі!Разом переможемо!Слава Україні!#ООС #Операція_ОС #ДПСУ #КПВВ #СБУ

Posted by Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation on Esmaspäev, 4. veebruar 2019

62-річний мешканець Маріуполя вранці виїхав на тимчасово окуповану територію власним автомобілем та по обіді повертався з окупованого Новоазовська назад. Під час ретельного огляду його автомобіля офіцери відділу контррозвідки УВВБ «Донецько-Луганське» Держприкордонслужби та співробітники СБУ, що спільно діють в складі Об’єднаних сил, виявили приховані у спинці заднього сидіння дві #тротилові шашки вагою 400 грам.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії. Водія та автомобіль затримано. З якою метою громадянин перевозив вибухівку з'ясовують правоохоронці. Не виключено, що таким чином проросійські найманці готують підґрунтя для можливих терористичних акцій - йдеться у повідомленні.

Коментарі