Проросійські бойовики продовжують обстрілювати власні позиції

Сьогодні, 22 лютого, проросійські бойовики продовжували порушувати Мінські домовленості, ведучи обстріл на Донбасі. Ба більше, ворог продовжує практикувати тактику обстрілу власних позицій з метою дискредитації українських військовослужбовців.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО на своїй сторінці в соціальній мережі.

Повідомляється, що проросійські бойовики в черговий раз обстріляли власні позиції з забороненого важкого озброєння. Мінометний обстріл був зафіксований в районі населеного пункту Пікуза (Комінтернове). Подібним чином, кажуть у штабі, окупанти мають намір звинуватити сили АТО в невиконанні взятих на себе зобов'язань і зриві процесу відведення важкого озброєння від лінії розмежування.

Серед іншого в штабі АТО підкреслили, що дана ворожа провокація свідчить про те, що ворог не має наміру здійснювати практичні кроки по мирному врегулюванню конфлікту.

До слова, раніше в Головному управлінні розвідки українського оборонного відомства повідомили, що російське командування почало відправляти на Донбас офіцерів, які мають проблеми з дисципліною. Подібним чином російських офіцерів намагаються "перевиховати".

Коментарі