Прокурорські пристрасті і піщана мафія: чому звільнили керівника прокуратури на Київщині

Керівника прокуратури Броварського району Київської області Андрія Котяша звільнили з посади. Таке рішення ухвалила рада прокурорів. За даними «СтопКору», правоохоронець пов’язаний з діяльністю піщаної мафії у селі Зазим’я у районі. 

Екс-прокурор перебуває у цивільних відносинах зі своєю підлеглою Каріною Кадировою, дочкою куратора нелегальної точки видобутку – Артура Кадирова. За словами місцевих жителів, Котяш проживає спільно із Кадировою. Каріна Кадирова продовжує працювати у відомстві.

У прокуратурі наразі проводять службове розслідування щодо її причетності до бізнесу батька.

Активісти «Стоп корупції» готують звернення до НАЗК через явний конфлікт інтересів у діяльності працівниці прокуратури Броварського району Каріни Кадирової

З 6 серпня у відомстві нова очільниця. Про це стало відомо активістам «Стоп корупції» під час візиту у прокуратуру.

Борці з піщаними браконьєрами поспілкувалися з виконувачкою обов’язків керівника прокуратури. Жінка зазначила, що не має жодного відношення до піщаного бізнесу і її пріоритетне завдання – розібратися з нелегальним бізнесом.

«Виконувачка обов’язків керівника прокуратури району зазначила, що готова співпрацювати із активістами для боротьби з піщаною мафією», – додали у «СтопКорі».

Нагадаємо, точку у Зазим’ї активісти виявили місяць тому. За даними борців з браконьєрами, на об’єкті намивають надра у промислових масштабах та тут же реалізують за готівку. При цьому жодних дозволів на роботу бізнесмени не мають і не сплачують жодних податків до бюджету району. Окрім цього, за інформацією активістів проекту, спокійну роботу точки «кришує» сама очільниця сільради Зазим’я, які отримує «відкати» у 100 тисяч гривень на місяць.

Коментарі