Прокурорку-хабарницю Клюкіну відпустили під заставу й перевели на іншу посаду

Світала Клюкіна, яку впіймали на хабарі у 6500 доларів, 1 липня 2016 року підписала анкету доброчесності прокурора.

Перелік прокурорських анкет надала прес-служба обласної прокуратури, передає "Акула".

Серед анкет є анкета екс-керівника підрозділу прокуратури Кіровоградської області Світлани Клюкіної, яка зараз переведена на іншу посаду.

Зокрема, в анкеті Клюкіна підтвердила, що не вчиняла дій, що порочать звання прокурора і можуть викликати сумніви в об'єктивності, неупередженості, чесності та непідкупності. Також підписала, що не вчиняла корупційного правопорушення. Також Клюкіна вказала, що у кримінальному провадженні, яке зараз знаходиться в Солом'янському районному суді Києва, винною себе не визнає, а справу вважає сфальсифікованою.

Нагадаємо. Клюкіну затримали у січні.

"Протягом двох місяців цей керівник через посередника вимагав та неодноразово отримував кілька частин хабара на загальну суму 6500 доларів США. Гроші просили за вирішення питання про повернення вилученого в ході досудового розслідування майна", - писала прес-служба прокуратури під час затримання на хабарі.
Затримана Світлана Клюкіна не провела багато часу за гратами. Суд відпустив її під заставу в розмірі 100 000 гривень.

Судячи з реєстру судових рішень, пояснюється це тим, що Солом'янський районний суд Києва в травні не задовольнив клопотання детективів Національного антикорупційного бюро про продовження терміну відсторонення її від виконання обов'язків. Суддя не дослухався до аргументів детективів, котрі вважають, що пані Клюкіна може впливати на хід розслідування у своїй справі.

В обласній же прокуратурі повідомили, що Світлана Клюкіна відсторонена від попередньої посади і переведена на посаду прокурора відділу представництва інтересів громадян і держави в судах, де вона не може впливати на хід розслідування своєї справи.

Коментарі