Прокурор Рівненщини пообіцяв “СтопКору” взяти справу про можливу причетність суддів Апеляційного суду області до рейдерства агропідприємства під особистий контроль

В.о. прокурора Рівненської області Тарас Ільящук взяв справу про можливу причетність голови та суддів Апеляційного суду області до рейдерського захоплення аг ропідриємства ТОВ "Аграрний холдинг "Зелений світ" під особистий контроль. Про це правоохоронець повідомив активістів "Стоп корупції" під час зустрічі.

Нагадаємо, раніше активісти "Стоп корупції" спільно з представниками ГО "Стоп нелегал" пікетували Вищу кваліфікаційну комісію суддів та Вищу раду правосуддя через рішення Апеляційного суду Рівненської області щодо фактичного узаконення рейдерського захоплення контрольного пакету акцій агропідприємства. У відомстві активістів зустріли заґратованою прохідною. Подробиці заходу повідомили організатори акції.

"10 жовтня 2017 року палата з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Рівненської області ухвалює рішення, яке легалізує рейдерське захоплення контрольного пакету акцій агропідприємства.
Колегія суддів у складі Хилевич С.В., ШимківС.С., Бондаренко Н.В. ухвалює рішення на користь ТОВ "Грін-Плант". Цим рішенням підприємство забирає у фізичних осіб акції, якими вони не володіють. А власник акцій – ТОВ "Аграрний холдинг "Зелений світ", навіть не був відповідачем у справі, хоча судді не могли не бачити з матеріалів справи, що акції вже належать цій компанії. Ба більше, суд витребував акції у фізичних осіб, розірвавши договір купівлі-продажу, утім гроші за акції людям не повернув!
Таким чином суд допоміг ТОВ "Грін-Плант" просто "віджати" акції та землю. Як стало відомо, ухваленню рішення передувала нарада у голови суду Полюхлвича.

Ми вимагаємо перевірити факти тиску з боку голови Апеляційного суду Рівненщини ПолюховичаО.В. на суддів та можливий підкуп голови суду зацікавленою компанією "Грін-Плант"!", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Інші новини

Коментарі