Прокуратура викрила організовану злочинну групу на Дніпропетровській митниці

Військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону спільно з управлінням СБУ в Дніпропетровській області викрила організовану злочинну групу, яка діяла на Дніпропетровській митниці.

Установлено, що з кінця вересня 2015 року заступник начальника аналітично-розшукового відділу управління аналізу ризиків протидії митним правопорушенням департаменту митниці Державної фіскальної служби України спільно зі своїм підлеглим, а також з іншими учасниками організованої злочинної групи (головним державним інспектором митного посту «Дніпропетровськ-Індустріальний» та іншими) систематично вимагали неправомірну вигоду у директора одного з підприємств міста за безперешкодне розмитнення товарів із КНР та Туреччини, а також не створення перешкод при розмитненні товарів на території зазначеного митного посту та пришвидшення процедури оформлення необхідних документів.

Також затримано ще одного учасники злочинної групи в службовому кабінеті якого вилучили майже 220 тисяч гривень.

Наразі проводяться обшуки службових приміщень за місцями роботи членів організованої злочинної групи, за наслідками яких планується вирішити питання про повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 28 та ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди поєднане з вимаганням, вчинене організованою групою).

2 4

Коментарі