Прокуратура розпочала розслідування корупційного рішення облради по Возесенському кар’єру

Правоохоронці підозрюють, що Барна отримав хабара за протягування питання.

Прокуратура взялась за депутат-"рішалу" Федора Барну та інших фігурантів скандалу зі звітуванням про результати голосування по Вознесенському кар'єру кримінальному авторитету "Мультику". Про це повідомили у прес-службі прокуратури.

Прокуратурою області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом обіцянки службовими особами Миколаївської обласної ради за надання неправомірної вигоди здійснити вплив на прийняття депутатами облради рішення на користь третьої особи про надання ТОВ "Південний кар'єр" гірничого відводу для розробки родовища пісків "Вознесенське-1" (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

"Так, у мережі Інтернет поширена інформація, в якій відображена переписка депутата обласної ради Федора Барни щодо впливу на голосування депутатів за надання товариству гірничого відводу для розробки родовища піску. Одночасно інформуємо, що Вознесенським відділом поліції ГУ Нацполіції в області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, що розпочате Вознесенською місцевою прокуратурою за зверненням голови облдержадміністрації, за фактом розробки зазначеним товариством родовищ піску на території Вознесенського району без отримання у встановленому законодавством порядку гірничого відводу та за відсутності правовстановлюючих документів на землю (ч. 1 ст. 197-1 КК України)", - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що "договорняки" депутата і голови Миколаївської облради розслідуватиме НАБУ. Крім того, голова Миколаївської ОДА Вадим Меріков звернувся до прокуратури по "рішалову" облради по Вознесенському кар'єру.

Коментарі