Прокуратура найближчим часом оголосить результати слідства щодо вбивства Вороненкова

Найближчим часом прокуратура планує оголосити про результати розслідування убивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова. Наразі слідство перебуває на завершальній стадії. Про це написала на своїй сторінці у Facebook прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець, передає УНН.

"Повідомляємо, що на даний час слідство у даному кримінальному провадженні, яке проводить прокуратура міста Києва, перебуває на завершальній стадії. Найближчим часом буде оголошено про його результати", – написала вона.

Водночас, Н.Максимець наголосила, що поширена у російських ЗМІ інформація про те, що органи прокуратури України повідомили російській стороні відомості про результати розслідування вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, не відповідає дійсності.

Як повідомляли російські ЗМІ з посиланням на нібито правоохоронні органи України, вбивство колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова в Києві, на замовлення російських спецслужб, нібито організував колишній чоловік Марії Максакової та "злодій в законі" Володимир Тюрін.

Раніше Генпрокурор Юрій Луценко повідомляв, що замовник вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова встановлений, він перебуває на території Російської Федерації та має жваві контакти з російськими спецслужбами.

23 березня 2017 року у центрі Києва зловмисник застрелив Дениса Вороненкова і поранив чоловіка, який його супроводжував.

Інші новини

Коментарі