Прокуратура Автономної Республіки Крим направила до Печерського районного суду Києва обвинувальний акт щодо податківця, затриманого на хабарництві. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу прокуратури АРК.

"31 січня 2018 року прокуратурою АРК завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо працівника Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України", – йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадали, що у жовтні 2017 року слідчими прокуратури АРК спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в Києві ДЗЕ НПУ затримано працівника ГУ ДФС у Києві під час отримання неправомірної вигоди у сумі 15 тис. грн від суб'єкта господарювання за ненакладення штрафних санкцій у зв'язку з виявленими порушеннями податкового законодавства.

За результатами досудового розслідування, 31 січня обвинувальний акт щодо податківця направлено до Печерського районного суду міста Києва для розгляду по суті.

Коментарі