Прокуратура міста Києва змінила попередню кваліфікацію справи про незаконне заволодіння майном іноземного лікаря Саліма Караме родиною екс-правоохоронця Мухіна на ст. 190 ч. 1 ККУ.

Про це Саліма Караме повідомив в офіційній відповіді на запит перший заступник головного прокурора міста Кононенко.

"Окрім того, після оперативної наради, на якій відбувся розгляд процесу досудового розслідування справи, який триває з 2015 і яку веде слідчий відділ Дніпровського управління ГУ Нацполіції у місті Києві, процесуальний керівник надав вказівки провести низку додаткових розшукових та слідчих дій", – ідеться у листі з прокуратури.

Додамо, що команда "Стоп корупції" провела серію розслідувань та акцій протесту у справі про злочинні дії з боку колишнього працівника правоохоронних органів Олексія Мухіна. За даними активістів, екс-міліціянт причетний до рейдерського захоплення обладнання ліванця Саліма Караме.

Іноземець був директором стоматологічної клініки дружини Мухіна – Наталі, але після поїздки на операцію за кордон залишився без посади та дорогої спеціалізованої техніки, яку купив за власні кошти. Власниця клініки з чоловіком прибрали до рук медичне обладнання Саліма Караме і досі використовують у своєму бізнесі.

Коментарі