Прокуратура Києва оскаржить запобіжний захід Шуфричу-молодшому

Прокуратура Києва планує подати апеляційну скаргу на ухвалу Шевченківського районного суду Києва, який обрав для Нестора Шуфрича-молодшого запобіжний захід у вигляді взяття на поруки. Про це повідомила прес-секретар прокуратури Надія Максимець, передає УНН.

"Ми будемо оскаржувати рішення, на це у нас є 5 днів. Зараз чекаємо ухвали суду для того, щоб побачити обґрунтування цього судового рішення", - сказала прес-секретар.

За словами Максимець, це набагато м'якший запобіжний захід, ніж просила прокуратура.

У свою чергу народний депутат України Нестор Шуфрич зазначив, що його син співпрацюватиме зі слідством.

"Я думаю, що стан в якому він зараз буде знаходитися після рішення суду, якщо не буде подано прокуратурою апеляції, повірте мені, це буде той же самий домашній арешт. Я переконаний твердо у тому, що син максимально забезпечить всі необхідні для слідства дії. І це буде під суворим моїм контролем", – наголосив він.

Нагадаємо, сьогодні Шевченківський районний суд Києва застосував до Нестора Шуфрича-молодшого у справі про ДТП запобіжний захід у вигляді взяття на поруки його батьком, народним депутатом Нестором Шуфричем.

Напередодні Н.Шуфричу-молодшому, який став учасником ДТП у Києві, вручили повідомлення про підозру.

Зазначається, що до суду також скеровано клопотання про арешт автомобіля, за кермом якого під час ДТП перебував вказаний водій.

Нагадаємо, у Києві сталась ДТП за участі сина нардепа.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом ДТП за участю Н.Шуфрича-молодшого.

Коментарі