Програма журналістських розслідувань “СтопКор” розширює горизонти і підкорює нові регіони

Відтепер ми будемо проводити розслідування та викриття по всій Україні, а не лише на Київщини як це було раніше.

Почнемо з Кіровоградщини. Саме туди нас запросив відомий правозахисник, а відтепер наш координатор у цьому регіоні Віктор Медвідь.

"Специфіка Кіровоградського регіону у тому, що він невеликий, тут процвітає кумівство, всі одне одного знають, рука руку миє, тож для розгулу корупції величезний потенціал. Корупційне коло вузьке: в ньому чиновники, прокурори, правоохоронці... А останнім часом ситуація погрішилася через нестабільну економічну ситуацію в країні, військові дії на Сході України. На території регіону пожвавився криміналітет, злочинні угруповання зав'язали корупційну змову з охочими до наживи чиновниками, байдужими до справедливих вироків суддями, правоохоронцями, що нехтують закони України. Розв'язати цю проблему на місцевому рівні вкрай важко. Тому ми виносимо цю проблему на загальнонаціональний рівень. Так можна домогтися звільнення корупціонерів і зламати злагоджену корупційну систему", - зазначає відомий правозахисник Віктор Медвідь.

І додає, що давно співпрацює з журналістами-розслідувачами, зокрема, багато років знає одного з ідейних натхненників проекту "Стоп корупції" Романа Бочкалу. Свого часу у тандемі вдалося розкрити аферу з авіакомпанією "Аеросвіт", викрити колосальні розтрати з державного бюджету під час проведення Євро-2012. Тому нині Віктор Медвідь охоче співпрацює з проектом "СтопКор", щоб разом подолати корупцію в регіоні.

Нове обличчя "СтопКору" Артем Лагутенко вже готує резонансний матеріал про організоване злочинне угруповання, яке промишляє рекетом, підробкою документів, розкраданням майна та документів містян.

"Діяльність угруповання покривають судді, прокурори та правоохоронці. Міліція навмисно затягує розслідування справ проти бандитів. А очолює криміналітет новообраний депутат міської ради міста Александрія", - анонсує журналіст "СтопКору" Артем Лагутенко.

Слідом за Кіровоградщиною наші допитливі та безкомпромісні колеги підуть далі і виведуть на чисту воду корупціонерів і хабарників у всіх містах та областях України.

Корупціонери, начувайтеся та тремтіть, ми все про вас дізнаємося і розкажемо правду на всю країну!

2

Коментарі