Програма «СтопКор» набирає оберти та симпатії глядачів!

У четвертому випуску наші журналісти-розслідувачі роздивились потужності хлібного комбінату «Кулиничі» з висоти пташиного польоту. Це підприємство належить вихідцю із Партії регіонів, а нині нардепу з групи економічного розвитку, харків’янину Володимиру Мисику. Цей «хлібороб» відзначився тим, що подарував Януковичу легендарний «золотий» батон. Той самий, про який ходять легенди, роблять магніти і який слугує за горе-нагадування про часи режиму Януковича. В обмін на такий презент Мисик «спік» собі успішний бізнес і зайняв для заводу хлібне місце у Васильківському районі. Наші журналісти не лише зясували, що бізнесмен не платить з буханців податки в місцевий бюджет, а пішов далі – своєю діяльністю дошкуляє жителям сусідньої Глевахи і забруднює селище відходами.

Як заробити на старих бетонних плитах?

Наші журналісти вивели на чисту воду керівника КП «Рокитне Водоканал», який примудрився підзаробити чималу суму на заміні паркану. Розслідувачі докопались, що горе-чиновник «наварив» 71 тисячу гривень на заміні нових товстих і дорого вартісних плит на дешеві і захудалі. Гешефт склався на різниці вартості бетонних виробів.

Разом з тим у цій програмі наші журналісти показали, як у Бородянському районі наживаються на дитячому харчуванні. І це при тому, що в день на одну дитину витрачають скромні 13 гривень! Та навіть на цих копійках «годуються» корупціонери. Кореспонденти поспілкувались з головою районної адміністрації Олександром Янковим, який і забив тривогу. Посадовець вбачає непрозору діяльність компанії, яка виграла тендер на забезпечення дітлахів їжею. Після ефіру за справу беруться юристи. Наші правники пильно стоять на сторожі Закону. Будьте певні - хабарникам не вдасться уникнути справедливого покарання!

Коментарі