Проголосуйте за кандидатів від “СтопКору” до громадської ради НАБУ

Одразу троє кандидатів від ГО "Стоп корупції" беруть участь у відборі до Ради громадського контролю при НАБУ.

Серед охочих контролювати роботу агентства – голова ГО "Стоп корупції" Тарас Лилик. У доробку Тараса успішні проекти з реформування сфери надання адміністративних послуг, реформи у будівельній галузі, досвід керування громадськими проектами

Також свою кандидатуру подав координатор "СтопКору" Роман Бочкала. За плечима Романа багаторічний досвід роботи у журналістиці. У 2016 наш колега отримав нагороду у номінації "Найкращий репортер року". Довгий час працює як військовий кореспондент, завжди на передовій у гарячих точках по всьому світу та неоголошеної війни в Україні на Донбасі.

Свої сили вирішив спробувати й журналіст "СтопКору" Артем Лагутенко.

Він автор серії викривальних розслідувань у сфері вирубки українського лісу, нелегальних газових заправок та сюжетів про корупцію у верхівці влади Дніпра.

Боротиметься за місце у громадській раді колега та однодумець стопкорівців – голова ВГО "Об'єднання Богдана Хмельницького" Богдан Хмельницький. Адвокат, правозахисник, експерт із викриття махінацій у судовій та правоохоронній сферах.

Випробує себе в конкурсі й відомий борець із заправками-нелегалами та піщаними браконьєрами у Києві та області правозахисник Ігор Бондарчук.

Підтримати кандидатів Ви можете тут:

https://nabu.gov.ua/voting/

Рада громадського контролю формується у складі 15 осіб, відібраних за результатами конкурсу. Конкурс з формування складу Ради громадського контролю проводиться шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.

Основними функціями Ради громадянського контролю при НАБУ є участь у дисциплінарній комісії НАБ, яка бере участь у звільненні недобросовісних працівників бюро. Також представники Ради громадського контролю беруть участь у конкурсних комісіях з відбору працівників бюро.

Порядок голосування та оголошення результатів:

Рейтингове Інтернет-голосування проводиться протягом 12 годин через веб-сайт Національного антикорупційного бюро України – 31 травня 2017 року з 9:00 до 21:00.

Будь-який громадянин, який проживає на території України, має право взяти участь у рейтинговому Інтернет-голосуванні. Кожен виборець може проголосувати лише один раз і не більше ніж за п'ятнадцять кандидатів.

Обраними до складу Ради громадського контролю за результатами рейтингового Інтернет-голосування вважаються п'ятнадцять кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів.

З метою запобігання повторного голосування, бажаючим взяти участь в рейтинговому Інтернет-голосуванні буде запропоновано пройти ряд перевірок, підтвердити адресу своєї електронної пошти та номер мобільного телефону. На проходження перевірок і обрання кандидатів відводиться 15 хв. Якщо Ви не встигли проголосувати, спробу можна повторити за 5 хв.

За результатами конкурсу з формування складу Ради громадського контролю Директор Національного антикорупційного бюро України розміщує на офіційному веб-сайті Національного антикорупційного бюро України оголошення про результати рейтингового голосування із зазначенням кількості голосів, поданих за кожного кандидата.

Підтримай наших! Голосуй за гідних!

 

Коментарі