Проголосувати за 60 секунд: на Київщині депутати схвалили скандальну забудову

Проголосувати за одну хвилину. Стільки тривала сесія сільради у селі Віта-Поштова на Київщині. За цей час депутати встигли зібратись потайки від громадських активістів у сесій залі та підтримати рішення про будівництво багатоповерхівок. Проти забудови виступили представники громади. Між активістами та політиками через це спочатку виникла словесна перепалка, яка переросла у штовханину і бійку. 

«Активісти села, які прийшли на сесію, виступили проти забудови. Депутати побили одного з них. Зараз приїхала поліція, конфлікт владнався.

У суперечку втрутились правоохоронці. Поки вони розбирались у деталях інциденту, депутати таємно зібралися в сесійній залі та за хвилину проголосували за надання дозволу на будівництво багатоповерхівок.

Місцеві жителі зазначають, що село не пристосоване для будівництва багатоповерхівок, немає відповідної інфраструктури, центральної каналізації, водопостачання. Через заторфованість ґрунтів будівництво може завдати значної шкоди будинкам.

Крім того, депутати ігнорують результати громадських слухань, де селяни голосували проти забудови. Однак усі ці фактори не завадили обранцям освятити своїм рішенням будівництво», – передають з місця подій активісти «Стоп корупції».

Коментарі