Проект “Стоп корупції” домігся відкриття кримінальної справи за статтею 171 за фактом перешкоджання роботі знімальної групи в Княжичах

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження і внесли справу до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Наша колега Лілія Ткачук, яка постраждала під час зйомок сюжету в Княжичах, дала покази слідству і повідомила про всі обставини інциденту. "Міліція відкрила справу за статтею 171 Кримінального кодексу України — перешкоджання професійній діяльності журналіста", — зазначив Микола Жукович, речник МВС у Київській області.

"Це маленька, але перемога, бо зазвичай такі справи про напади, погрози в бік журналістів при виконанні спускають на гальмах або ж перекваліфіковують у хуліганство", — зауважив активіст проекту "Стоп корупції" та відомий журналіст Роман Бочкала.

Свого часу Роман стикнувся з такими перепонами й завадами в його роботі. Проте завдяки власній наполегливості йому вдалося довести справу до суду й виграти її. Утім, такі випадки в журналістській професії радше винятки, аніж правила.

Нагадаємо, наша колега Лілія Ткачук зазнала фізичного тиску, почула лайку та образи на свою адресу під час зйомок сюжету для програми "СтопКор" у Княжичах. Дівчина побачила шлагбаум посеред дороги, а коли поцікавилася, хто його встановив, на неї налетів чолов'яга, який спочатку з піною у рота доводив законність встановлення перешкоди, а коли слова скінчилися, — вдався до штовханини.

Обурює той факт, що чоловік був одягнутий у футболку з назвою батальйону "Азов", хоча, як з'ясувалося згодом, особисто не має до нього стосунку.

Окрім того, зловмисник Дмитро Іванов служить у лавах громадського формування, яке працює на підмогу дільничому інспектору Княжичів та опікується правопорядком. Однак фактично — лише порушує закон та неадекватно поводиться з представниками ЗМІ.

Інші новини

Коментарі