Продали і нікому не сказали: майно “Укрпрофоздоровниці” потайки роздерибанили

15.09.2018 18:24

Продали і нікому не сказали! У Поляні ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» провернула чергову оборудку із профспілковим майном. На відчуження структур оздоровниці Верховна Рада наклала мораторій. Проте, попри заборону комплекс кілька разів перепродали. Про це стало відомо журналістам «СтопКору», які отримали на руки договори купівлі-продажу майна «Укрпрофоздоровниці» підприємству, до якого має пряме відношення головний лікар «Санаторію «Поляна».

Знімальна група розслідує скандал, який протягом кількох років територіальна громада Поляни намагається вирішити законним шляхом.
«Договори, які є у знімальної групи, з юридичного боку є досить унікальними. Усіх деталей щодо купівлі майна ми не розкриваємо до закінчення розслідування, але особливість їх полягає у тому, що відповідно до листів «Санаторію «Поляна» площа майна санаторію залишилася незмінною. Знімальна група звернула увагу на ці договори, тому що майже і у такий спосіб у 2000 році була зроблена імітація купівлі-продажу водогону «Луг».

Отримані в ході розслідування журналістами «Стоп Кору» документи та пояснення дійових осіб цієї оборудки не сходяться. Документи, якими апелює «Укрпрофоздоровниця», щонайменше дивні. У паперах десь не збігаються дати, десь суддя не може розібрати відтиск печатки і відповісти на питання: хто? де? у кого купив?

«Укрпрофоздоровниця» апелює реєстраційним посвідченням, яке не відповідає діючому на той час законодавству, існує у єдиному екземплярі та не внесеного в жоден реєстр речових прав», розповідають деталі справи журналісти «СтопКору».

Судові тяжби територіальної громади з ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» тягнуться вже з 2015 року. Раніше Вищий господарський суд скасував рішення, згодом Верховний суд скасував рішення та направив на новий розгляд.

Жителі Поляни заявляють, що перейдуть до радикальних дій через оману.

Громада налаштована дуже рішуче, і на суд 17 вересня в Ужгороді збираються чи майже усі жителі Поляни. За неангажованістю суду слідкуватимуть журналісти «СтопКору».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X