Прочекав чотири дні: адвокат Януковича поділився, чим для нього обернулася поїздка до президента-втікача

Адвокат знаходився в Ростові, де проживає екс-президент України Віктор Янукович, з 8 по 12 жовтня, але так і не дочекався політика-втікача за тією адресою, яку вказав Янукович. Якщо справи так підуть і далі, то, швидше за все, державний адвокат відмовиться від свого підзахисного, оскільки буде порушено право на захист.

Максим Герасько не зміг протягом чотирьох днів побачитися з Віктором Януковичем: за тією адресою колишнього українського президента просто немає, повідомляє "Діалог.UA".

Держадвокат два рази приходив за місцем реєстрації Януковича, але все було безуспішно.

"9 і 11 жовтня результат аналогічний", – розповів Герасько. За його даними, Янукович не звітує своїй охороні куди і наскільки їде, коли повернеться. Але охорона нібито пообіцяла, що Януковичу передадуть документи від адвоката, як тільки він повернеться.

При цьому охоронці не розповіли, коли саме повернеться Янукович, але намагалися його переконати, що той проживає в Ростові-на-Дону за адресою, раніше зазначеного адвокатами, вул. Єременка, 81.

Телефону, за яким можна зв'язатися з Януковичем, адвокату також не дали – Герасько тепер чекає, коли той сам на нього вийде.

Адвокат додає, що якщо він не погодить з підзахисним правової позиції, то надалі зможе представляти інтереси Януковича в суді, оскільки буде порушено право на захист.

Герасько зазначив, що на поїздку в Ростов витратив власні кошти, і сподівається, що суд компенсує ці витрати, правда, суму не став називати. В Ростов Герасько добирався через Білорусь і Москву, оскільки з РФ пряме авіасполучення розірвано.

Інші новини

Коментарі