Прикордонні наряди на КПП “Краківець” посилять через акції до приїзду Саакашвілі

Для того, щоб уникнути можливих порушень кордону чи провокацій під час імовірного приїзду до України у неділю, 10 вересня, екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, будуть посилені прикордонні наряди на пункті пропуску "Краківець" на кордоні з Польщею. Про це в ексклюзивному коментарі УНН повідомив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

"Ніяких додаткових заходів у зв'язку з можливим приїздом однієї людини вводитись не буде. Але водночас, враховуючи те, що певні політичні сили анонсують масові зібрання людей перед пунктом пропуску, ми не можемо не реагувати на такі повідомлення", – наголосив О.Слободян.

З його слів, прикордонники приймуть певні заходи.

"Будемо посилювати прикордонні наряди та місцевість кордону поблизу пункту пропуску, для того, щоб уникнути можливих порушень кордону, можливих провокацій і можливих нестандартних ситуацій, або у разі їх виникнення – оперативно на них відреагувати", – додав О.Слободян.

На запитання журналіста, чи встановлено додатково колючий дріт на КПП "Краківець", О.Слободян нагадав, що невдовзі стартують російсько-білоруські навчання і в Україні прикордонники разом з ЗСУ, Нацгвардією та іншими правоохоронними органами проводять командно-штабні навчання, тому, через проведення навчань, "посилюються пункти пропуску на усіх ділянках без виключення".

Інші новини

Коментарі