Президент США підписав антиросійські санкції з додатковими обмеженнями

Президент США Дональд Трамп підписав раніше схвалений конгресменами та сенатом пакет нових санкцій, спрямованих проти Росії. У той же час в ньому прописано, що глава країни не може нічого міняти на власний розсуд, наприклад, скасовувати своїм указом санкції щодо певних осіб і т. д.

Новину повідомляє "Преса України".

Президент США Дональд Трамп підписав закон про нові антиросійських санкції, повідомляє Bloomberg з посиланням на представника Білого дому.
Відзначимо, 27 липня американський сенат прийняв законопроект про розширення обмежувальних заходів проти Росії, Ірану і КНДР.

Документ схвалили 98 парламентаріїв, двоє виступили проти.
Згідно з ініціативою, Трамп не зможе скасовувати санкції або виводити з-під них конкретних осіб особистим указом. Такі рішення можуть приймати тільки після узгодження з Конгресом.

Санкції також забороняють приватні інвестиції в сумі понад 10 млн дол. в російські приватизаційні угоди та обмежують інвестиції в експортні нафто- і газопроводи до 5 млн дол. Ці обмеження вдарять, зокрема, по інвесторах газопроводу "Північний потік-2".

Нагадаємо, Держдепартамент США і Пентагон спільно розробили план про постачання озброєнь українській стороні для стримування російської агресії. Про це пише видання TheWallStreetJournal. Також відомо, що схвалення Білого дому на це ще чекають.

Коментарі