Президент США підписав антиросійські санкції з додатковими обмеженнями

Президент США Дональд Трамп підписав раніше схвалений конгресменами та сенатом пакет нових санкцій, спрямованих проти Росії. У той же час в ньому прописано, що глава країни не може нічого міняти на власний розсуд, наприклад, скасовувати своїм указом санкції щодо певних осіб і т. д.

Новину повідомляє "Преса України".

Президент США Дональд Трамп підписав закон про нові антиросійських санкції, повідомляє Bloomberg з посиланням на представника Білого дому.
Відзначимо, 27 липня американський сенат прийняв законопроект про розширення обмежувальних заходів проти Росії, Ірану і КНДР.

Документ схвалили 98 парламентаріїв, двоє виступили проти.
Згідно з ініціативою, Трамп не зможе скасовувати санкції або виводити з-під них конкретних осіб особистим указом. Такі рішення можуть приймати тільки після узгодження з Конгресом.

Санкції також забороняють приватні інвестиції в сумі понад 10 млн дол. в російські приватизаційні угоди та обмежують інвестиції в експортні нафто- і газопроводи до 5 млн дол. Ці обмеження вдарять, зокрема, по інвесторах газопроводу "Північний потік-2".

Нагадаємо, Держдепартамент США і Пентагон спільно розробили план про постачання озброєнь українській стороні для стримування російської агресії. Про це пише видання TheWallStreetJournal. Також відомо, що схвалення Білого дому на це ще чекають.

Інші новини

Коментарі