Президент проведе велику закриту нараду з військовими – Бірюков

Український лідер хоче провести зустріч з головними військовими фігурами в Україні, щоб підбити підсумки воєнного стану.

У президента зазначили, що ця зустріч буде закритою від ЗМІ та різного роду організацій.

28 грудня відбудеться зібрання військовослужбовців. На ньому буде присутній і глава держави Петро Порошенко. Разом вони обговорять підсумки воєнного стану в Україні. Ця інформація була представлена ​​радником глави держави Юрієм Бірюковим, передає видання "Сегодня".

Цікаво те, що нарада з якихось причин буде закритоюю. Іншими словами, туди не потраплять журналісти або громадські активісти, щоб дізнатися подробиці.

"Наразі готуються звіти. Ми завжди аналізували ці звіти, а також пильно стежили за ситуацією в країні. 28 грудня президент проведе зустріч з військовослужбовцями. Це буде велика підсумкова нарада після оголошення воєнного стану в Україні. Однак вона буде закритою від публіки", – сказав Бірюков.

При цьому не були розкриті подробиці про те, чому нарада є закритою. Експерти нічого не повідомили з цього приводу, хоча користувачі Інтернету почали вибудовувати свої теорії.

Коментарі