ПРЕДСТАВНИКИ “СТОП КОРУПЦІЇ” ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ЖУРНАЛІСТІВ-РОЗСЛІДУВАЧІВ

У Києві два дні тривала 7 щорічна конференція журналістів-розслідувачів «Журналістські розслідування в Україні та Європі: досягнення, проблеми та перспективи розвитку»

Цьогоріч на конференцію прибуло сто сорок п'ять учасників. Серед них гості з Данії, Молдови, Киргизії, Росії, Польщі, Великої Британії та України.

Серед спікерів маститі журналісти-розслідувачі, майстри своєї справи – Олег Хоменок, Glоbal Investigative Network, Євген Бистрицький, МФ «Відродження», Вейн Шарп, U-Media Project, Internews Network, Адам Заурер, Фонд «Солідарність», Олег Оганов, Миколаївський центр ЖР, Катерина Каплюк, Deutsche Welle, Дмитро Гнап, «Слідство.інфо», Олександр Черновалов, Схеми тощо. Проект "Стоп корупції" на заході представляв Андрій Прівальцев.

Роботу поділили на дві секції, у яких професіонали поділилися власним досвідом. "Наприклад, профі розкрили таємницю, як працювати з різними інструментами, як штудіювати бази даних, вміти подати та візуалізувати свою інформацію, як захистити свої джерела", - ділиться почутим стопкорівцець Андрій Прівальцев. Окрім того, окрему увагу приділили обговоренню роботи правоохоронних органів, зауважили, як журналістам під час виснажливої та небезпечної роботи у жанрі розслідування зберегти психологічну стійкість та уникнути стресу. Як опанувати великі обсяги інформації та знайти необхідне у великому масиві даних.

"Цікаво, що про проект "Стоп корупції" чули журналісти з усієї країни. А гості з-за кордону ознайомилися з нашим дітищем під час конференції. Із собою я взяв частину випусків нашого анімаційного проекту "Схематично" та ролики "За парканом". Те, що не вдалося продемонструвати на проекторі в залі, я показував на планшеті в перерві", - зазначає Андрій Прівальцев.

Коментарі