Представник від “СтопКору” увійшов до складу громадської ради при Мін’юсті

Правозахисник "Стоп корупції" Влад Соловйов пройшов конкурсний відбір до складу громадської ради при Міністерстві юстиції України.

Подробиці одразу по завершенню підрахунку повідомив сам активіст.

"Щойно закінчився підрахунок голосів на обрання членів до Громадської Ради при Міністерстві юстиції. За результатами відбору я як представник ГО "Стоп корупції" отримав 48 голосів підтримки та став 15-тим із 35 осіб, які увійшли до складу дорадчого органу!

Днями список осіб, які увійшли до громради при Мін’юсті, має затвердити міністр юстиції Павло Петренко",  – розповів правозахисник "Стоп корупції" та новообраний член громадської ради при Мінюсті Влад Соловйов.

"Для нас це унікальна можливість та додатковий важіль допомоги для громадян. Адже ми постійно отримуємо звернення на гарячу лінію проекту щодо незаконних рішень нотаріусів, які призвели до захоплення майна або бізнесу. Участь у громраді допоможе донести усі факти порушень та зловживань до керівництва Міністерства. Окрім того, відомство опікується сферою кримінально-виконавчої служби, державною реєстрацією, виконавчою службою. Членство у громраді – це не лише додатковий контроль за роботою та рішеннями Міністерства, а й можливість пропонувати до розгляду та втілювати проекти – ініціативи", – додали у "Стоп корупції".

Додамо, що активісти "Стоп корупції" увійшли до складу громадської ради при центральному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України. До складу органу пройшов правозахисник проекту В’ячеслав Гришко.

"Ми будемо слідкувати за якістю умов тримання ув’язнених у виправних установах країни. За тим, щоб заґратовані отримували належне медичне обслуговування, якісне харчування. Окрім того, будемо контролювати ситуацію з корупцією та заангажованістю серед служителів Феміди", – розповів правозахисник "Стоп корупції" В’ячеслав Гришко.

Коментарі