Представник спецмісії ОБСЄ обмінявся обіймами з бойовиком “ДНР”

Бойовики "ЛНР" оприлюднили нове відео. На ньому російські найманці передають членам спецмісії ОБСЄ тіла українських бійців. Однак на відео також потрапили дружні обійми представника місії та бойовика "республіки".

Новину передає "Преса України".

Журналіст німецького видання Bild Джуліан Ропке заявив на своїй сторінці у соцмережі, що під час передачі бойовиками "ЛНР" тіл бійців ЗСУ для спецмісії ОБСЄ представники місії поводилися досить дивно. За його словами, один з членів спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ щиро радів зустрічі з російськими найманцями, обнімався з ними та навіть віддав честь.

Таку заяву журналіст зробив після того, як на офіційному каналі бойовиків у YouTube з'явилось відповідне відео передачі тіл вбитих українців. На початку ролика російськомовний спостерігач місії звернувся до одного з бойовиків  зі словами "А, дорогой, привет". Згодом він віддав військове вітання іншому бойовику.

"Можливо, СММ ОБСЄ може пояснити, чому її "цивільний спостерігач" віддає військове вітання командиру бойовиків "ЛНР", – написав Ропке.

До слова, на відео також видно, як  представник СММ ОБСЄ активно обмінюється рукостисканнями з бойовиками "ЛНР". За попередніми даними, у процедурі передачі тіл, окрім бойовиків "республіки" були присутні представники тамтешньої "міліції" та Ради ветеранів Афганістану.

Як повідомлялось раніше, президент РФ Володимир Путін зідзвонився з лідерами "ЛНР" та "ДНР". Сторони обговорили питання обміну полоненими з українською стороною. Так, ватажки самопроголошених "республік" погодились на обмін за формулою всіх на всіх.

Коментарі