Правозахисники «Стоп корупції» домоглись відкриття кримінального провадження по справі чотирирічної давнини

IMG_3851Правозахисники «Стоп корупції» достукались до прокурора Вишгородського району і під час особистої розмови домоглись від Юрія Дмитруся відкрити кримінальне провадження за земельною справою чотирирічної давнини.

Жителі села Старі Петрівці чотири роки б’ються над питанням оформлення права власності на земельні ділянки.

Триста селян заплатили близько шести тисяч гривень кожен за послуги з підготовки техдокументації. Тодішній сільський голова запевняв, що місцевий землевпорядник - фірма «Терра» оформить усе «під ключ». Люди хотіли змінити цільове призначення земельних ділянок та отримати на руки відповідні документи.

Утім місцева влада морочила людям голову, тодішній сільський голова помер – і спитати тепер немає з кого. Люди кажуть, що в оборудці замішаний не лише керманич, а й його заступники і фахівці з місцевої архітектурно-будівельної інспекції.

Через чотири роки марної тяганини правозахисники «Стоп корупції» достукались до прокурора району, той відкрив кримінальне провадження одразу за двома статтями – «шахрайство» і «зловживання службовим становищем». Окрім того пообіцяв, що слідчі візьмуться за справу невідкладно і почнуть викликати постраждалих на допити.

Крига скресла! Утім ми не зведемо ока з цієї справи і триматимемо руку на пульсі!

Коментарі