Працюють в патрулі чи в благоустрої? Копи хочуть демонтувати намети протестувальників під ДФС

Охорона громадського порядку і демонтаж наметів учасників мирної акції протесту під ДФС України. Схоже, у правоохоронців з'явились нові функціональні обов'язки. Поліцейські взяли на себе функції КП "Благоустрій" і хочуть прибрати атрибутику організаторів фіскального майдану. Про це з місця події повідомляє активіст ГО "Стоп корупції" Олександр Золотнюк. 

Припинити фізичну та психологічну розправу над бізнесом! Одна з основних вимог учасників фіскального майдану, який вранці 16 квітня почався під стінами ДФС України у Києві по вулиці Львівській, 8. Учасники акції розгорнули під відомством польовий намет. Організатори озвучують приклади порушень в роботі фіскалів та оприлюднюють прізвища працівників відомства, замішаних у сфабрикованих справах та терорі підприємців.

"Один з останніх кричущих прикладів – це фальшива справа проти страхової компанії "Арсенал-страхування"! Через сфабриковане провадження в офісі страхової 34 години поспіль ДФС проводила обшук.

Працівники страхової перебували без їжі та сну. Їх тримали заручниках під виглядом обшуків. Серед утримуваних були вагітні жінки. Одну з жертв катування терміново госпіталізувала "швидка"! Садистами виявились співробітники слідчого управління ДФС Чапічадзе та Замятін.

Штаб боротьби з корупцією в ДФС запрошує долучатись із небайдужих громадян або тих, кто постраждав від дій фіскалів. Ми вже тут на Львівській, 8. Приходить.

Posted by Стоп корупції on Teisipäev, 16. aprill 2019

Кати з ДФС відмовляються виконувати рішення суду, який визнав обшук незаконним, та не поспішають повертати награбоване!", – зазначають представники ГО "Стоп корупції".

Акція безстрокова і організатори запрошують усіх охочих долучатись.

А про все детально ми розкажемо і покажемо у новому випуску "СтопКору" уже цієї суботи, 20 квітня.

Коментарі