Працівники ДФС затримали вантажі “Нової пошти”

Вантажі, за доставку яких відповідає "Нова пошта", ось уже тиждень не можуть дійти до адресатів. Державна фіскальна служба проводить перевірку компанії, що й зумовило затримку.

Про це йдеться на сторінці сервісу доставки у соціальній мережі.

"Нова пошта" повідомляє, що майже тиждень працівники внутрішньої безпеки ДФС втручаються в роботу сектору митного оформлення міжнародних експрес-відправлень на її сортувальній станції.

Про це компанія повідомила у Facebook. "Не надаючи жодних пояснень, вони оглядають усі без винятків посилки, несанкціоновано фотографують та знімають на відео приймання посилок з авіа та навіть автомобільних рейсів і заважають їхній обробці, створюючи штучні перешкоди. При цьому будь-яких порушень, які б давали підстави для такої поглибленої уваги, не виявлено", – кажуть у пошті.

У компанії наголошують, що поведінка ДФС призводить до затримки доставок та до накладення штрафних санкцій з боку інших державних органів.

"Через дії фіскалів на сьогодні заблоковано 80 тисяч посилок "Новою поштою", – додав співзасновник компанії Володимир Поперешнюк.

Нагадаємо, за перший квартал 2017 року український експорт суттєво зріс в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Загальна сума дорівнює $ 12,4. Таким чином експорт показав зростання на 28%.

Інші новини

Коментарі