Працівникам “Борисполя” загрожує до 10-ти років ув’язнення

03.09.2018 13:21

Прокуратура Київської області повідомила про підозру двом службовим особам аеропорту "Бориспіль".

Про це повідомляє прес-центр прокуратури Київської області.

Начальник служби закупівель та начальник відділу матеріально-технічного забезпечення служби закупівель підозрюються у скоєнні злочину за ч. 3 статті 368 Кримінального Кодексу України, а саме – одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

29 серпня, у четвер, правопорушники були затримані на місці скоєння злочину. В них при собі були кошти, загальна сума яких становила 141 тис. гривень.

У ході досудового розслідування було встановлено, що зловмисники, використовуючи своє службове становище з корисливих мотивів, впливали на проведення тендерів із закупівлі товарів, робіт та послуг, допускаючи до участі в зазначених операціях суб'єктів господарювання, при цьому отримуючи від останніх "відкати" в розмірі 10-20 відсотків від загальної суми тендеру.

Наразі працівникам аеропорту оголошено про підозру. Їм загрожує до 10 років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Як повідомляв раніше "Укрінформ", 29 серпня в приміщеннях, а зокрема й кабінетах працівників відділу тендерних закупівель "Борисполя" правоохоронними органами проводились обшуки.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X