Працівника військкомату на Кіровоградщині судитимуть за хабар у 750 доларів

Слідчим відділом прокуратури Кіровоградської області завершено розслідування у кримінальному провадженні стосовно службовця Кіровоградського обласного військового комісаріату, який за 750 доларів США обіцяв "відкупити" товариша від призову на строкову військову службу.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури, передає УНН.

"Провідний спеціаліст Кіровоградського обласного військового комісаріату, дізнавшись, що знайомому необхідно з’явитись до комісаріату для проходження контрольно-медичної комісії з метою встановлення придатності/непридатності останнього до військової служби, вирішив використати відповідну інформацію на свою користь. Так, за 750 доларів США неправомірної вигоди він пообіцяв вплинути на винесення висновку про його непридатність до військової служби", – повідомили в прес-службі.

Згідно з інформацією, обвинувальний акт за ч.2 ст.369-2 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) скеровано до суду для розгляду по суті.

За скоєне обвинуваченому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Нагадаємо, працівника викрили на отриманні другої частини хабара 16 травня 2017 року слідчими прокуратури за оперативного супроводу СБУ.

Коментарі