Позбавили права голосу: як людям на Київщині не дають проголосувати

31.03.2019 19:34

Не знайшов себе у списку виборців, подав до суду, позов виграв, а проголосувати все одно не зміг. В Ірпені на Київщині чоловік відвойовував своє право на вибір майбутнього президента країни.

Потерпілого звати Гліб і він розповів редакції "Стоп корупції" про те, як не зміг проголосувати на виборчій дільниці в день виборів.

Виявилось, що у 20-х числах березня чоловік вирішив перевірити наявність свого прізвища у списках виборців, однак так його і не знайшов. Щоб переконатись, Гліб прийшов на виборчу дільницю 321 306 територіального округу №95 – ситуація аналогічна.

Щоб мати можливість проголосувати, чоловік звернувся до Ірпінського міського суду Київської області із заявою та через 2 дні отримав рішення внести його прізвище до списків. Там же його запевнили, що достатньо прийти з рішенням на виборчу дільницю й можна буде проголосувати.

Але в день виборів чоловік цього зробити так і не зміг, тому що на дільниці йому повідомили про те, що відповідно до закону не можна вносити зміни в списки виборців у вирішальний день.

"Я викликав поліцію та за даним фактом був складений протокол. Також написав заяву щодо внесення мого прізвища у списки на другий тур", – розповів Гліб.

Чоловік також висловив здивування, адже він прописаний в одному місці вже три роки.

"Цікаво, що на мою адресу приходять повістки, а от із виборами моє прізвище не знайшли", – зазначив він.

Коментарі