Повернути вкрадене: у Києві вантажівка везла нелегальний пісок на завод

13.09.2018 18:32

Віз крадений пісок із підробною товаро-транспортною накладною, яку сам собі виписав. Такі умови доставки товару з незаконної точки видобутку у Зазим‘ї на Київщині. На гарячому водія упіймали активісти «Стоп корупції». Представники проекту викликали на місце поліцію. Щойно водій MANу планував в‘їхати на територію столичного заводу, його зупинили правоохоронці для перевірки документів.

«Спочатку кермувальник сказав, що немає при собі ТТН, і пообіцяв її підвезти, а згодом показав накладну, яку сам собі і виписав», зазначають активісти «Стоп корупції».

Активісти добиватимуться повернення краденого піску на незаконну точку і перевірки діяльності браконьєрів.

Зазначимо, що точку у Зазим’ї активісти викрили місяць тому. За даними борців із браконьєрами, на об’єкті намивають надра у промислових масштабах та тут же реалізують за готівку. При цьому жодних дозволів на роботу бізнесмени не мають і не сплачують жодних податків до бюджету району. Окрім цього, за інформацією активістів проекту, спокійну роботу точки «кришує» сама очільниця сільради Зазим’я, які отримує «відкати» у 100 тисяч гривень на місяць.

Коментарі