Повернули Межигір’я – повернемо Завальну: громада вимагає від прокуратури розслідувати справу рейдерки Софієнко

Блокують розслідування та не передають клопотання в інші інстанції. За таким принципом «працює» прокуратура Дарницького району у справі про захоплення земельної ділянки на київських Осокорках з боку рейдерки Лесі Софієнко.  

Через бездіяльність керівництва під стіни відомства вийшли активісти «Стоп корупції» та учасники АТО. Організатори вимагають повернення земель комунальної власності громаді, на ділянці хочуть збудувати реабілітаційний центр для захисників України.

 

«У прокуратурі демонструють бездіяльність у цій справі, на наші звернення відповідають лише обіцянками, які не виконують. У таких умовах у нас виникає логічне запитання: чи можна вірити прокуророві на слово і чому відомство саботує цю справу», – зазначають активісти «Стоп корупції».

За фактом захоплення земельної ділянки представники проекту уже звернулись до КП «Плесо», у департамент земельних ресурсів КМДА, Дарницьку РДА та до Держгеокадастру міста Києва.

Додамо, що на землі комунальної форми власності родина Софієнко звела будинок. Військові хочуть збудувати на цьому місці реабілітаційний центр для бійців, які повернулись із зони проведення бойових дій.

Тиждень як під будинком Софієнко розбили наметове містечко з польовою кухнею. Військові підігнали під ворота маєтку бойову машину і закликають порушників законодавства повернути вкрадену власність громади Києва.

Раніше представникам проекту вдалось відвоювати вихід до озера Зариваха для жителів Осокорків. Берегову лінію теж прибрала до рук родина Софієнко. Після численних звернень, зокрема, до столичної влади, паркан демонтували, берег звільнили.

Коментарі