“Поверніть нас додому” – військовополонений український моряк звернувся до співвітчизників

Андрій Ейдер написав відповідь українській журналістці. Він попросив повернути назад всіх захоплених Росією моряків України.

Один з військовослужбовців, який потрапив в полон Російської Федерації, написав листа в Україну. Відповідне послання написав наймолодший захоплений моряк Андрій Ейдер. Копія листа була оприлюднена журналісткою Таїсією Турчин у "Фейсбуці".

Відзначається, що лист було написано 19 грудня. Таїсія Турчин повідомляє, що Ейдер відповів саме на її лист.

"Андрій Ейдер послав відповідь на мій лист. Можна помітити, що були зафарбовані деякі слова. В редакції недовго думали над тим, що ж зафарбували в СІЗО. Як виявилося, що були замальовані такі вирази, як "Слава Україні" і так далі", – написана вона. Потім вона опублікувала в текстовому вигляді письмову інформацію Андрія Ейдер про умови ув'язнення.

"Що ж можна сказати про умови ... Начебто все нормально. Є можливість почитати книги, заварити електрочайник, холодильник теж на місці. Ще й батареї гріють, а могло все бути куди гірше. Рани потроху затягуються, а ходжу вже без сторонньої допомоги, хоча накульгую. Важко ще спускатися по сходах ... Не хочу, щоб про нас забували. Нас тут 24 – ми сидимо в СІЗО іншої країни. Ми всі тут військові й служимо народу України. Пам'ятайте нас. Будь ласка, поверніть нас додому", – повідомив Ейдер.

Користувачі соцмережі зі свого боку підтримали Ейдера. Вони повідомили, що не забудуть про нього і будуть підтримувати його на відстані. Багато написали йому у відповідь в коментарях: "Слава Україні" та "Героям слава".

Коментарі